Galerie a vernisáže obrazy

Prohlídka fotografií z galerie

Chtěli byste vidět, jak to vypadá v mojí galerii, ještě než se rozhodnete ji navštívit? Kliknutím na obrázek máte možnost prohlédnout si pár fotografií z interiéru.

Vstup - Prohlídka fotografií z galerie
Vstup - Vernisáž v Galerii Josefa Jambora

Vernisáž v Galerii Josefa Jambora

Pokud jste se osobně nebyli podívat na moji vernisáž pod názvem "Skryté v nás a nad námi", uspořádanou 28. února 2008 v Galerii Josefa Jambora, máte zde možnost, prohlédnout si několik fotografií. A ti, kteří přišli, to mohou brát jako takové malé připomenutí.

Vernisáž v lomnické synagoze

Zde můžete shlédnout několik fotografií z vernisáže s názvem "Vanilkové nebe" konané dne 31. května 2009 v krásných prostorách synagogy v Lomnici. Tentokrát se mnou společně vystavovala moje sestra, Romana Vedralová, která představila kolekci šperků.

Vstup - Vernisáž v lomnické synagoze
Vstup - Vernisáž Na bahnech ve Víru

Vernisáž Na bahnech ve Víru

V roce 2010 jsem uspořádala dvě výstavy. První z nich, jménem "Snoubení", byla ve Víru. Krásné vesničce v malebném prostředí Českomoravské vysočiny. Opravdu vřelé příjetí a domovské prostředí galerie umocnilo celkový dojem všech zúčastněných na vernisáži konané dne 23. května 2010.

Spolu se mnou vystavovala kolekci šperků i moje sestra Romana Vedralová, a pan Ladislav Vedral představil svoji sbírku minerálů.

Vernisáž v galerii Plamínek v Brně

Koncem roku, 20. listopadu 2010, se konala vernisáž k výstavě "Tam, kam chodí slunce". Tato výstava se uskutečnila pod záštitou firmy Jihomoravská plynarenská a.s. v jejich galerii Plamínek na Radlase v Brně.

Společně se mnou tu vystavovala paní Alena Effenbergerová, která představila svoji kolekcí krajkové keramiky. Více se dozvíte na tomto odkaze.

Vstup -  Vernisáž v galerii Plamínek v Brně